Tel. +48 (32) 707-10-45

O restauracji

O Restauracji Portowej

R

estauracja Portowa w Gliwicach to szczególne miejsce przenoszące swych Gości w podróż po kuchni śląskiej i europejskiej. To miejsce, które powinno obowiązkowo znaleźć się na liście Państwa gliwickich doznań kulinarnych.

Doświadczony personel pod przewodnictwem mistrza patelni, nudelkuli i chochli Excecutive Chefa, kreuje nowy wizerunek sztuki kulinarnej, pobudzając Państwa zmysły oraz działając na wyobraźnię. Restauracja Portowa w Gliwicach oferuje doskonałe potrawy kuchni śląskiej oraz europejskiej, które przyrządzone w sposób tradycyjny z nutką nowoczesnej aranżacji, uświetnią każde przyjęcie okolicznościowe i urodzinowe. Wiemy, jak ze smacznych, świeżych i zdrowych składników stworzyć prawdziwe kulinarne cuda.

W naszej piwniczce leżakują wina pochodzące z najpiękniejszych zakątków świata. Na Śląsku lubimy pić alkohol, jednak jeszcze bardziej kochamy się nim dzielić. Przed obiadem proponujemy sznapsa (albo dwa). Za naszym szynkiem znajdą Państwo bogatą ofertę drinków oraz napojów alkoholowych, którymi można wznieść dowolny toast podczas przyjęcia, niezależnie od jego okoliczności, w tym toast urodzinowy na cześć solenizanta.

Chociaż Gliwice położone są w dużej odległości od morza, w restauracji Portowa poczują się Państwo jak na luksusowym rejsie. Goście rozpoczynają swoją podróż od maszynowni na poziomie 0, gdzie znajduje się szynk oraz główna część restauracyjna. Po zaspokojeniu podniebienia nie można zapomnieć o przeniesieniu się na poziom I do części rozrywkowej, gdzie w tle rozbrzmiewa przyjemna dla ucha muzyka, a posiłkom towarzyszą wizualne projekcje na czterech dużych telewizorach. Część znajdująca się na poziomie I sprawdzi się idealnie podczas każdego przyjęcia okolicznościowego lub urodzinowego. Poziom II to część restauracji, gdzie po wejściu na majestatyczne, spiralne schody Goście mogą pozwolić sobie na chwilę zapomnienia oraz swobody. Towarzyszący Państwu wspaniały widok na pozostałe dwa poziomy sprawiają, że wielu naszych Klientów pozostaje tu do późnych godzin nocnych. Przestrzegamy przed leżakami, na nich naprawdę można leniuchować przez długie godziny.

Serdecznie zapraszamy,

Rodzina Malinowskich

Dla Gości

S zczególną cechą naszej restauracji w Gliwicach jest jej niepowtarzalna atmosfera sprzyjająca przyjęciom okolicznościowym i urodzinowym oraz oryginalne wnętrze, składające się z 3 obszernych, otwartych poziomów odzwierciedlających poszczególne pokłady pełnomorskiego okrętu. Na ścianach restauracji znajduje się okazała kolekcja modeli statków, wśród których każdy marzyciel znajdzie coś dla siebie – począwszy od cudownych żaglowców, poprzez statki wojenne z naszą perłą - lotniskowcem U.S.S. Enterprise liczącym ponad 100 cm długości, a skończywszy na współczesnych, ekskluzywnych motorówkach oraz łodziach ratunkowych.

W Restauracji Portowa w Gliwicach oferujemy szereg atrakcji i udogodnień dla rodzin, które przychodzą z wizytą w pełnym składzie:

Co nas wyróżnia:

  • przewijak, dla tych co jeszcze nie chodzą „tam gdzie Król piechotą”
  • krzesełka dla najmłodszych
  • specjalne menu, spełniające gusta najwybredniejszych „Tadków-niejadków”
  • kącik zabaw, przy którym milusińscy zajmą się zabawą, rysowaniem, jazdą na bujanym koniku
  • pyszne słodkości, na widok których każdy mały smakosz szybko pochłonie obiad aby dobrać się do deseru

Spotkania biznesowe

Wydarzenia mające miejsce wyłącznie raz w życiu powinny nieść ze sobą wyjątkowe i długotrwałe wspomnienia. Również przyjęcia urodzinowe zasługują na najpiękniejszą oprawę. Restauracja Portowa w Gliwicach to idealne miejsce, w którym będziesz mógł podzielić się z innymi swoją radością i zorganizować jedyne i niepowtarzalne przyjęcie okolicznościowe (np. przyjęcie urodzinowe) w gronie najbliższych. W restauracji znajduje się bogato wyposażony kącik zabaw dla dzieci, krzesełka do karmienia oraz przewijak dla niemowląt. Wydarzenia niepowtarzalne zasługują na niepowtarzalną oprawę. Podziel się z nami marzeniem o swoim ślubie, to dla nas zaszczyt uczestniczyć w tak ważnym dla Ciebie dniu.

Imprezy okolicznościowe

Wspólny posiłek podczas spotkań biznesowych zbliża, tworzy przestrzeń i okoliczność do wymiany myśli, odpręża i rozładowuje ewentualne napięcia powstałe podczas wcześniejszych obrad, pozwala na rozmowę w mniej formalnej atmosferze. Wydarzenia firmowe to często imprezy stanowiące o prestiżu na które zapraszani są najznamienitsi klienci i najważniejsi kontrahenci. Dzięki rozbudowanej bazie noclegowo-restauracyjnej jesteśmy w stanie zorganizować dowolny event oraz przyjęcie firmowe w zależności od Państwa indywidualnych preferencji. Wykwintne dania przygotowywane w restauracji Portowa w Gliwicach przez doceniony zespół kucharzy doskonale uzupełniają merytoryczną treść spotkań. Połączenie niezapomnianej scenerii restauracji utrzymanej w morskim klimacie z bezpłatnym dostępem do internetu to ważny element układanki prowadzącej do sukcesu w biznesie. Zorganizuj swoje spotkanie biznesowe w Restauracji Portowa.

WIĘCEJ O PRZYJĘCIACH OKOLICZNOŚCIOWYCH

Catering

Nowatorskie podejście do sztuki kulinarnej czyni nas wyróżniającymi się na tle innych restauracji i dostawców usług cateringowych w Gliwicach. Każde menu jest ustalane indywidualnie w zależności od rodzaju organizowanego przyjęcia, a także od Państwa oczekiwań pod kątem grupy docelowej, miejsca oraz wielkości eventu. Restauracja Portowa dysponuje najwyższej jakości nakryciem stołów (zastawa, obrusy, dekoracje kwiatowe) oraz meblami cateringowymi (stoły, krzesła), które sprawdzą się doskonale podczas każdego przyjęcia okolicznościowego i urodzinowego. Przekonaj się sam jak niedużym kosztem można dodać wyrafinowania i elegancji nieformalnym spotkaniom w gronie znajomych, zebraniom i przyjęciom okolicznościowym w firmie.

Pobierz folder informacyjny w wersji PDF na swoje urządzenie

ZOBACZ NASZE MENU

Restauracja Portowa w Gliwicach to szczególne miejsce przenoszące swych Gości w podróż po kuchni śląskiej i europejskiej.
Oferujemy doskonałe potrawy kuchni śląskiej oraz europejskiej, przyrządzone w sposób tradycyjny z nutką nowoczesnej aranżacji.