Tel. +48 (32) 707-10-45

Przyjęcia okolicznościowe - Restauracja Portowa - Gliwice

W

yjątkowe wydarzenia zasługują na wyjątkową i staranną oprawę. Przy organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych liczy się nie tylko znakomite menu, ciekawa aranżacja wnętrz czy profesjonalna obsługa, ale również atmosfera, która sprzyja świętowaniu i swobodnej zabawie wraz z rodziną i przyjaciółmi. Wszystkich Państwa, którzy poszukują właśnie takiego miejsca, zapraszamy do Restauracji Portowej w Gliwicach. Organizowane przez nas przyjęcia okolicznościowe dopracowane są w każdym detalu, zgodnie z Państwa wymaganiami, indywidualnymi preferencjami i zgodnie z charakterem imprezy.

Zapraszamy do wspólnego świętowania w eleganckich i oryginalnych wnętrzach Restauracji Portowej. Trzy obszerne poziomy odzwierciedlają pokłady pełnomorskiego okrętu, dzięki temu, nie opuszczając Gliwic, można przeżyć niezapomniany rejs. Dokładamy starań, aby wszyscy zaproszeni na przyjęcie goście czuli się jak najlepiej, a Państwo, jako gospodarze, nie musieli martwić o żaden szczegół związany z organizacją imprezy. W Restauracji Portowej w Gliwicach istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia okolicznościowego nawet dla 200 osób.

Przyjęcia uświetnione znakomitą kuchnią

W Restauracji Portowej w Gliwicach mogą Państwo zorganizować każdego rodzaju przyjęcie okolicznościowe - rodzinne, takie jak komunie, chrzciny, jubileusze, przyjęcia urodzinowe, a także bankiety firmowe i spotkania biznesowe. Przed każdą imprezą starannie dopracowujemy menu, aby sprostało nawet najbardziej wybrednym podniebieniom. Nasi kucharze serwują zarówno specjały kuchni europejskiej, jak i lokalnej, śląskiej, idealnie łącząc tradycję z nutą nowoczesności. Tworząc potrawy i desery na przyjęcia okolicznościowe korzystamy jedynie ze świeżych, zdrowych, pochodzących od sprawdzonych dostawców składników. W Restauracji Portowej w Gliwicach mają Państwo dostęp do win, które pochodzą z najpiękniejszych zakątków świata i znakomicie podkreślą wyjątkowy smak serwowanych potraw.